środa, 18 marca 2015

Nike Air Force One

Heii babies!
Jakiś czas temu weszłyśmy w posiadanie Nike air force1.
Nie musiałyśmy długo zastanawiać się nad zakupem tych butów, są bardzo wygodne, pasują praktycznie do wszystkiego więc nie ma problemu z dobraniem do nich odpowiednich ubrań i wbrew tego co dużo osób mówi na ich temat - mamy tu na myśli to że szybko się rozwalają , sądzimy że jeżeli ktoś będzie o nie naprawdę dbał to powinny wytrzymać dosyć długo.

Ogólnie jak wiadomo są to buty bardzo popularne i jak można zauważyć większość osób je ma, my zdecydowałyśmy się na kolor biały z niebieskimi elementami gdyż zwykłe białe bądź czarne są wszechobecne . W różnych sklepach internetowych można je znaleźć w cenach od 299zł do 400zł , trzeba doliczyć jeszcze koszty przesyłki dlatego jedyną przeszkodą przy zakupie tych butów są koszta , jednakże dla chcącego nic trudnego !


Z całą pewnością nie żałujemy ich zakupu, mogłybyśmy chodzić w nich cały dzień i noc ze względu na to że są bardzo wygodne i dobrze wyglądają na nodze . Mimo tego że są białe nie brudzą się tak szybko jak może się wydawać. Nie są to buty tylko na jeden sezon dlatego sądzimy że są warte swojej ceny i każdemu kto waha się nad ich kupnem serdecznie polecamy!


Copyright © 2014 Kiss In Vogue
Designed By Blokotek